КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АВТОБУСА

Компанія "Автоград-2007" виробляє поточний, а також капітальний кузовний ремонт автобусів вітчизняного виробництва: ЛАЗ, ПАЗ, КАВЗ, НЕФАЗ, ЛИАЗ, МАЗ, ИКАРУС, БАЗ, ИВАН, ЗАЗ, ХАЗ, ГАЗ Рута, БОГДАН, ЭТАЛОН автобусів іноземного виробництва: DAF, MAN, MERCEDES, VOLVO, IVECO,SCANIA , Daewoo, Isuzu, , Bova, Neoplan та багато інших; Ми готові запропонувати Вам професійне обслуговування кваліфікованим персоналом, якісний ремонт, повний спектр кузовних робіт. Гарантія на роботи 12 місяців.

Розбирання автобуса

Розбирання проводиться до каркаса автобуса. Демонтажу піддаються всі деталі, які втратили свої конструктивні властивості під впливом корозії та інших деформацій

Ремонт каркаса кузова (зварювання)

Ремонт каркаса проводиться за допомогою зварювання і має на увазі заміну пошкоджених ділянок каркаса підстави (в т.ч. лонжеронів), стійок боковин, передній і задній частині автобуса. Для заміни використовуються сталеві профілі замкнутого прямокутного перетину, що забезпечує необхідну міцність і жорсткість кузова, а так же довговічність при діючих на нього навантаженнях під час руху автобуса

Ремонт зовнішнього облицювання

На даному етапі проводиться повна заміна зовнішньої бокової облицювання автобуса. Продаж оцинкованої рулонної сталі товщиною 1 мм, попередньо натягнута, кріпиться за допомогою точкового зварювання до профілів каркаса кузова. Перед зварюванням поверхню профілів каркаса кузова покривається токопроводящей ґрунтовкою.

Склопластикові панелі передньої і задньої частини автобуса, передні і задні бампери реставруються, в разі необхідності проводиться заміна бамперів.

Застосовуваний нами метод ремонту зовнішнього облицювання дозволяє зберегти дизайн екстер'єру автобуса і основне призначення облицювання кузова - забезпечення безпеки перевезень пасажирів.

Фарбування каркаса кузова

Основне завдання на даному етапі робіт - правильна підготовка поверхні для нанесення фарби: усунення корозійних ділянок, шпаклювання, нанесення грунтів, сушка в спеціальній камері, шліфування грунту. Фарбування автобуса проводиться відповідно до карти забарвлення, проводиться сушка в спеціальній камері. Покриття шліфується і полірується .Внешняя нижня бічна частина покривається антигравійне покриття.

Ремонт підлоги

Ремонт має на увазі повну заміну твердого та м'якого покриття підлоги, алюмінієвих профілів. Твердий настил підлоги з водостійкої фанери товщиною 16 мм, що забезпечує високу вібро-шумо-поглинаючі і теплоізоляційні властивості салону. Зверху стелиться м'яке покриття підлоги-автолін з полівінілхлориду товщиною 2,5 мм. Проводиться герметизація і штапіковка алюмінієвими профілями.

Ремонт внутрішньої оббивки салону

Повна заміна оббивки боковин, стелі автобуса техплита 3,2 мм, заміна алюмінієвих профілів. Матеріал облицювальних плит відповідає вимогам пожежної безпеки, легко миється. З метою теплошумоізоляції простір між зовнішньою і внутрішньою облицюванням заповнюється термоизолирующим матеріалом пінополістирол. Можлива оббивка автовелюр.

Скління

Можлива заміна битих стекол, проводиться повна заміна гумових профілів на вікнах, тех.лючках.

Ремонт дверей

Повна заміна гумових профілів, шторок, захисного кожуха на дверях, при необхідності - заміна фурнітури дверей. На водійських дверей можлива заміна карти дверей і замка

Ремонт сидінь пасажирських

Реставрація сидінь передбачає заміну шкірозамінника, ремонт і фарбування каркасів сидінь. При необхідності можлива заміна сидінь на нові

Відновлення електропроводки

Відновлення (при необхідності заміна) електропроводки автобуса (рамний джгут, торпедний джгут, проводка двигуна, проводка дверей, блок перемикачів та ін.)

Ремонт пневмосистеми

Заміна вузлів і деталей пневматичної системи (пневматичного вузла відкривання службових дверей, агрегатів і деталей на шасі автобуса -крани рівня підлоги, осушувач, масло влагоотделитель, трубопроводи, датчики та ін.)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ
+38 (093) 333-65-35
Компанія "Автоград-2007" є офіційним дилером з продажу автомобілів Isuzu, Hyundai, автобусів Ataman, Богдан. Ми успішно працюємо на українському ринку з 2007 року. Маємо велику партнерську мережу по всій Україні. У нас широкий асортимент комерційної техніки і автобусів з перерахованих вище брендів.

Автомобілі

Контакти

Україна, м. Черкаси
вул. В. Чорновола, 164А, оф. 7
факс: (0472) 64-84-07
моб.:  (093) 333-65-35

avtograd2007@gmail.com

www.avtograd-2007.com.ua

Автоград-2007 (c) 2012. Разработано командой иZюм