НАДБУДОВИ

Автовишка

Автовишка, також автогідроподйомник (АГП) або самохідний майданчик обслуговування - це автомобіль (рідше - спеціальне шасі), обладнаний пристроєм для безпечного піднімання та переміщення робочих з інструментом та матеріалами, що використовуються під час монтажу та обслуговування ліній електропередачі, лінії зв'язку та контактних мереж, ремонту й обслуговування будівель і споруд, обслуговування засобів зовнішньої реклами, догляд за міськими зеленими насадженнями тощо.

Робочим органом автомобіля-вишки є оснащений робочим майданчиком колінчатий, телескопічний або комбінований колінчато-телескопічний підйомник з поворотною стрілою. Для підвищення стабільності під час виконання робіт автомобілі-вишки зазвичай оснащені аутригерами.

Борт-тент

Борт-тент - це оснащена тентованиним покриттям бортова платформа, призначена для перевезення вантажів різних габаритів. Тент забезпечує додатковий захист перевезених вантажів від снігу, дощу і бруду. Платформа оснащена відкидними задніми і бічними бортами, що полегшує процес завантаження і вивантаження. Причіп-борт має відносно невисоку вартість, при цьому витрати на його експлуатацію також невеликі. Окрім того, однією з безперечних переваг цього виду причепів є те, що з їх допомогою можна перевозити різні типи вантажів.
Завдяки легкості конструкції, застосування тентованого борту дозволяє збільшити вантажопідйомність автомобіля на 400-500 кг.

Промтоварний фургон

Промтоварний фургон - це тип закритого автомобільного кузова, призначений для транспортування товарів, що не потребують особливих температурних умов. Такий фургон має каркасну конструкцію без теплоізоляції, його призначення - забезпечити захист від впливу навколишнього середовища та від злочинних дій щодо транспортованого вантажу.

Кран-маніпулятор

Кран-маніпулятор - це різновид пристроїв для підйому вантажів, кран вільного базування. Його основними призначеннями є розвантажувальні та завантажувальні, монтажні та демонтажні роботи на нульових і мінусових позначках.
Функціювання крана маніпулятора можливо тільки у складі з транспортною базою. Кран маніпулятор монтується на гусеничні або колісні транспортні засоби (базове шасі) і застосовується під час виконання технологічних і робочих операцій з різними вантажами. Вантажний транспортний засіб, оснащений краном маніпулятором, здатний перевозити різні вантажі і виконувати роботу крана.
КМУ має гідравлічний привід і телескопічну стрілу. При траспортуванні стріла компактно складена.

Мороженица

Рефрижератор - це холодильно-опалювальна установка (ХОУ), призначена для перевезення окремих видів продуктів (риби, пельменів, морозива), що вмонтовується на ізотермічний фургон об'ємом від 2 м3 до 120 м3 і слугує для підтримки всередині нього температурного режиму інтервалом від -30° С до + 12° С. Основні складові елементи рефрижератора: компресор, випарник, конденсатор і терморегулюючий вентиль. Рефрижератори бувають з приводом від двигуна автомобіля, від електродвигуна, від власного дизельного двигуна (автономні ХОУ) і з евтектичними установками.

Сміттєвоз

Сміттєвоз - це вантажний автомобіль або інший вид транспорту, який повинен виконувати такі операції: завантаження твердих побутових відходів, їхнє ущільнення, транспортування та вивантаження на звалищні майданчики, сміттєспалювальні пункти або сміттєпереробні заводи. Сміттєвози мають бути максимально герметичним, зручним та надійним транспортом

Промтоварний фургон

Промтоварний фургон це тип закритого автомобільного кузова, призначений для транспортування товарів, до яких не пред'являються особливі вимоги до температурних умов.

Рефрижератор

Рефрижератор - це холодильно-опалювальна установка (ХОУ), вмонтовується на ізотермічний фургон об'ємом від 2 м? до 120 м? і служить для підтримки всередині нього температури в інтервалі від? 30 ° С до + 12 ° С. Основні складові елементи рефрижератора: компресор, випарник, конденсатор і терморегулюючий вентиль. Рефрижератори бувають з приводом від двигуна автомобіля, від електродвигуна, від власних дизельним двигуном (автономні ХОУ) і з евтектичними установками.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ
+38 (098) 989-19-79
+38 (063) 614-45-25
Компанія "Автоград-2007" є офіційним дилером з продажу автомобілів Isuzu, Hyundai, автобусів Ataman, Богдан. Ми успішно працюємо на українському ринку з 2007 року. Маємо велику партнерську мережу по всій Україні. У нас широкий асортимент комерційної техніки і автобусів з перерахованих вище брендів.

Автомобілі

Контакти

Україна, м. Черкаси
вул. В. Чорновола, 164А, оф. 7
факс: (0472) 64-84-07
моб.:  (098) 989-19-79
моб.:  (063) 614-45-25

avtograd2007@gmail.com

www.avtograd-2007.com.ua

Автоград-2007 (c) 2012. Разработано командой иZюм