вантажівки "Hyundai"

Ми пропонуємо вантажні автомобілі Hyundai різного класу, від "легких" вантажівок HD 65 (Вантажівка HD 65 Hyundai) до «важких» HD-260 (Вантажівка HD260 Hyundai). У нас Ви зможете знайти вантажівки Hyundai (Хундай), які здатні вирішити найрізноманітніші завдання - від швидкої доставки негабаритних вантажів по місту до міжміських перевезень. Продаж вантажівок Hyundai проводиться нами з дотриманням всіх гарантійних зобов'язань.

Всі поставляються нами вантажні автомобілі Hyundai мають оформлені відповідно до законодавства супровідні документи, так що, купуючи у нас вантажівки Hyundai ви впевнені, вони не є «сірим» товаром, або автомобілями, що значаться в розшуку. Продаж легких вантажівок та іншої техніки Хундай ведеться нами абсолютно законно.

Випускаються фірмою Hyundai вантажівки відмінно підходять для експлуатації в наших умовах. Вони невибагливі в роботі, їх ремонт не займає багато часу, а хороша підвіска дозволяє водієві комфортно відчувати себе навіть при їзді по дорогах, багатим вибоїнами. Вантажівки Hyundaiпрости і зручні в експлуатації. Їх легко розвантажувати і завантажувати, система управління слухняна, водій швидко адаптується до неї.

Навіть «важкі» вантажні автомобілі Hyundai мають високу маневреність. Завдяки цьому, вони здатні розгортатися на сильно обмеженому просторі, що дуже важливо для роботи в мегаполісах.

Вантажівки Hyundai дуже економічні у використанні. При роботі вони витрачають невелику кількість палива, особливо, якщо вироблені компанією Hyundai вантажні автомобілі оснащені дизельними двигунами. Витрати на утримання і ремонт подібних машин також невеликі. Запчастини коштують відносно недорого, відрізняються високою якістю і зносостійкість.

ТОВ «Автоград-2007» здійснює продаж фургонів на шасі Hyundai (Хундай). Власне виробництво дозволяє нам тримати оптимальні ціни на фургони Hyundai (Хундай), а також гнучко підлаштовуватися під будь-які запити замовника.

Сьогодні ми можемо запропонувати нашим клієнтам фургони різного призначення:

фургони Hyundai вантажні промтоварні, виконані за каркасною технологією;
сендвіч-фургони Hyundai;
ізотермічні фургони Hyundai, укомплектовані холодильною установкою;
утеплені (меблеві) фургони Hyundai
Купуючи у нас комерційні вантажні автомобілі Hyundai, Ви отримуєте надійного помічника для розвитку Вашого бізнесу.

Легкі вантажівки та «важкі» машини впевнено почувають себе і поза зоною міста, на дорогах, стан яких гнітюче. Навіть на найскладнішій трасі вантажні автомобілі Хундай відчувають себе впевнено, і не стають «важкими» в управлінні.

Вантажівки Хюндай прийдуть до душі всім працівникам вашої компанії!Купить грузовик Hyundai ex8 в Черкассах

Hyundai ex8

Купить грузовик Hyundai HD35 в Черкассах

Hyundai HD35

Купить грузовик Hyundai HD65 в Черкассах

Hyundai HD65

Купить грузовик Hyundai HD78 в Черкассах

Hyundai HD78

 Купить грузовик Hyundai HD120 в Черкассах

Hyundai HD120

 Купить грузовик Hyundai HD210 в Черкассах

Hyundai HD210

Купить Hyundai H350 в Черкассах

Hyundai H350

 
Купить Hyundai H350 скорая помощь в Черкассах

Hyundai H350 (швидка допомога)

 
ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ
+38 (098) 989-19-79
+38 (063) 614-45-25
Компанія "Автоград-2007" є офіційним дилером з продажу автомобілів Isuzu, Hyundai, автобусів Ataman, Богдан. Ми успішно працюємо на українському ринку з 2007 року. Маємо велику партнерську мережу по всій Україні. У нас широкий асортимент комерційної техніки і автобусів з перерахованих вище брендів.

Автомобілі

Контакти

Україна, м. Черкаси
вул. В. Чорновола, 164А, оф. 7
факс: (0472) 64-84-07
моб.:  (098) 989-19-79
моб.:  (063) 614-45-25

avtograd2007@gmail.com

www.avtograd-2007.com.ua

Автоград-2007 (c) 2012. Разработано командой иZюм