НАДБУДОВИ

Автовишка

Автовишка, яка встановлюється на автомобільну базу, яка здатна підняти безпечно і на необхідну висоту робочих з наявними у них матеріалами і інструментами.

Борт-тент

Борт-тент - це оснащена тентованиним покриттям бортова платформа, призначена для перевезення вантажів різних габаритів. Тент забезпечує додатковий захист перевезених вантажів від снігу, дощу і бруду. Платформа оснащена відкидними задніми і бічними бортами, що полегшує вантаження і вивантаження вантажу. Причіп борт має невисоку вартість, при цьому витрати на його експлуатацію невеликі. Також одним з безперечних достоїнств цього виду причепів є те, що з їх допомогою можна перевозити різні типи вантажів. Завдяки легкості конструкції, застосування Тентований борт дозволяє збільшити вантажопідйомність автомобіля на 400-500 кг. Існує кілька видів напівпричепів бортів.

Промтоварний фургон

Промтоварний фургон це тип закритого автомобільного кузова, призначений для транспортування товарів, до яких не пред'являються особливі вимоги до температурних умов.

Кран-маніпулятор

Кран-маніпулятор - кран стрілового типу, установлений на автомобільному шасі і службовець для його завантаження і розвантаження поодинокими і сипучими вантажами в контейнерах (пакетах) і їх транспортування, проведення монтажно-демонтажних і ремонтно-відновлювальних робіт.

Рефрижератор

Рефрижератор мороженица є холодильний фургон для перевезення окремих видів продуктів (риби, пельменів, морозива)

Сміттєвоз

Вантажний автомобіль або інший вид транспорту, призначений для завантаження, ущільнення, транспортування та вивантаження сміття

Промтоварний фургон

Промтоварний фургон це тип закритого автомобільного кузова, призначений для транспортування товарів, до яких не пред'являються особливі вимоги до температурних умов.

Рефрижератор

Рефрижератор - це холодильно-опалювальна установка (ХОУ), вмонтовується на ізотермічний фургон об'ємом від 2 м? до 120 м? і служить для підтримки всередині нього температури в інтервалі від? 30 ° С до + 12 ° С. Основні складові елементи рефрижератора: компресор, випарник, конденсатор і терморегулюючий вентиль. Рефрижератори бувають з приводом від двигуна автомобіля, від електродвигуна, від власних дизельним двигуном (автономні ХОУ) і з евтектичними установками.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ
+38 (067) 730-70-33
Компанія "Автоград-2007" є офіційним дилером з продажу автомобілів Isuzu, Hyundai, автобусів Ataman, Богдан. Ми успішно працюємо на українському ринку з 2007 року. Маємо велику партнерську мережу по всій Україні. У нас широкий асортимент комерційної техніки і автобусів з перерахованих вище брендів.

Автомобілі

Контакти

Україна, м. Черкаси
вул. В. Чорновола, 164А, оф. 7
факс: (0472) 64-84-07
моб.:  (067) 730-70-33

avtograd2007@gmail.com

www.avtograd-2007.com.ua

Автоград-2007 (c) 2012. Разработано командой иZюм

Please publish modules in offcanvas position.