АВТОЗАПЧАСТИНИ

ТОВ «Автоград-2007» працює на ринку автозапчастин з 2007 року. Наша компанія успішно розвивається і вдосконалюється більше десяти років. На сьогоднішній день, нашими клієнтами є як найбільші компанії, так і невеликі транспортні організації по всій Україні. Ми створили собі бездоганну репутацію, за якою стоїть відмінна якість товару і високий рівень обслуговування.

Запчастини до автомобілів ISUZU, Hyundai, ТАТА, автобусів Атаман, Богдан, Эталон, I-VAN.

Усі запчастини для Атаман, Богдан, Hyundai, ЭТАЛОН, TATA, I-VAN и ISUZU реалізовані з нашого складу, мають відповідну заводське маркування. Практика показує, що використання оригінальних деталей значно підвищує ресурс вузлів і механізмів, тому наші запчастини для ISUZU, Атаман, Богдан, Hyundai, ЭТАЛОН, ТАТА, I-VAN – оптимальне рішення для обслуговування та ремонту цих популярних марок. Індивідуальний підхід до кожного замовлення і оперативність поставки запчастин для ISUZU, Hyundai, Атаман, Богдан, ТАТА, I-VAN, – два основних критерії нашої маркетингової політики, що дозволяє динамічно розширювати коло постійних клієнтів. Сьогодні, пропонований Вам висококласний товар не потребує додаткової реклами, а привабливі ціни, ставлять нашу комерційну пропозицію з придбання запчастин для ISUZU, Атаман, Богдан, АТА, Hyundai, I-VAN, Эталон поза конкуренцією.

індивідуальний менеджер

швидка обробка замовлення

зручна система оплати

доставка по всій Україні

Продаж вантажних шин і дисків

ТОВ «Автоград-2007» пропонує Вашій увазі широкий вибір аксесуарів для авто. Ми пропонуємо Вам шини для вантажних автомобілів як відомих виробників таких як Continental, Bridgestone, Firestone, Yokohama, Sumitomo, Barum, Marshal, так і шини з Китаю: GTRadial, Prime Well, Linglong, Jinyu, Aufine, West Lake, добре зарекомендували себе на ринку. Вантажні шини виробництва Китай користуються заслужено високим попитом на вітчизняному ринку, саме шинам вантажним даного виробника довіряє значна частина автомобілістів.

Також пропонуємо відновлені автошини ( «нівроку») для всіх видів комерційної техніки. Відновлені холодним методом на обладнанні і матеріалами фірми KRAIBURG (Австрія), ELLERBROCK (Німеччина).

При виборі вантажних автошин необхідно дотримуватися ряду особливих вимог, тут, на відміну від легкових автомобілів, потрібно враховувати масу питань. До таких можна віднести наступні моменти: для якого саме транспортного засобу Вам необхідно придбання шин вантажних - автобуса, тягача, спецтехніки або причепів. При виборі комплектуючих шин грають роль і умови експлуатації (керовані або провідні осі), умови дороги і навіть стиль самого водія! Які б шини для вантажівок Ви не шукали, наші фахівці, здійснюючи реалізацію продукції, допоможуть Вам розібратися з усіма питаннями. Зокрема вони допоможуть у підборі необхідних Вам вантажних автошин, а також, в разі необхідності, дадуть грамотну консультацію по їх експлуатації. Що стосується вартості шин вантажних, то ми впевнені в тому, що Вам сподобається наша гнучка цінова політика і демократичні ціни на всі вантажні автошини.
ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ
+38 (093) 333-65-35
Компанія "Автоград-2007" є офіційним дилером з продажу автомобілів Isuzu, Hyundai, автобусів Ataman, Богдан. Ми успішно працюємо на українському ринку з 2007 року. Маємо велику партнерську мережу по всій Україні. У нас широкий асортимент комерційної техніки і автобусів з перерахованих вище брендів.

Автомобілі

Контакти

Україна, м. Черкаси
вул. В. Чорновола, 164А, оф. 7
факс: (0472) 64-84-07
моб.:  (093) 333-65-35

avtograd2007@gmail.com

www.avtograd-2007.com.ua

Автоград-2007 (c) 2012. Разработано командой иZюм